Fér tarif

Máte rodinný dům s fotovoltaickou elektrárnou? Tak vás určitě bude zajímat, jak zvýšit úsporu vašich nákladů. Díky Fér tarifu od Sysla vám v případě nepříznivého počasí a nedostatku sluníčka zajistíme elektřinu za nejvýhodnější ceny, a to přímo z energetické burzy. V některých případech, kdy je cena elektřiny dokonce záporná, vyplatíme částku my vám – a to je skutečně fér.

Fér tarif se skládá ze dvou částí:

Poplatky za tarif
248 Kč / měsíc

 

Toto jsou veškeré poplatky za naše služby. K této částce se poté už připočítá pouze vaše útrata a cena za predikci.

Fér dodávka

Fér výkup

Fér dodávka

Součástí Fér tarifu je i Fér dodávka, která je zaměřená na nejnižší cenu elektřiny pro naše zákazníky. Na našich stránkách si můžete prohlédnout průměr měsíčních hodinových cen za minulý měsíc. Hodnota aktuální ceny na trhu bude přefakturována zákazníkům spolu s nezbytnými náklady s manipulací na burze a cenu za predikci při odběru elektřiny. Jsme zastánci maximální transparentnosti a v tom se od ostatních dodavatelů elektřiny lišíme.

Fair tarif arrow

Skládá se z

Cena na burze

Je přesná cena za odebranou MWh po hodinách, za kterou se na burze obchoduje, bez vedlejších přirážek a poplatků. Tato cena zaručuje, že zákazník dostane přesně to, co je v danou chvíli zobchodováno na burze, nic víc nic míň.

Cena za predikci

Cena za predikci je maximálně 7 % z ceny na burze a nakoupeného množství. Sysel umí díky nejmodernějším algoritmům oproti tradičním dodavatelům snížit tuto cenu na minimum.

Stálá platba

Je měsíční platba, která v sobě zahrnuje nezbytné náklady spojené se vstupem na burzu a obchodem na ní

Celková cena = cena na burze + cena za predikci + měsíční poplatek

Elektřina
za velkoobchodní cenu

Fér výkup

Fér tarif nabízí i možnost výkupu elektřiny ve formě přetoků do sítě distributora. Jde o novou formu platby za elektřinu z obnovitelných zdrojů. Sysel vykupuje elektřinu od zákazníků za cenu, která je v danou chvíli na energetické burze. V době, kdy obnovitelné elektřiny je nadbytek, prodáme elektřinu na burze za nejvýhodnější cenu.

Fair tarif arrow

Skládá se z

Cena na burze

Je přesná cena za odebranou MWh po hodinách, za kterou se na burze obchoduje, bez vedlejších přirážek a poplatků. Tato cena zaručuje, že zákazník dostane přesně to, co je v danou chvíli zobchodováno na burze, nic víc nic míň.

Výkup elektřiny
za velkoobchodní cenu

Proč Fér tarif?

Vyřízení online

Už se nemusíte trmácet na pobočku a vyřizovat vše osobně. Všechno vyřešíme online a během pár minut máte hotovo.

Již od 248 Kč/měsíc

Fér dodávka je zaměřená na nejférovější cenu elektřiny pro naše zákazníky. Na našich stránkách si můžete prohlédnout průměrné měsíční ceny za elektřinu, které pak budou přefakturovány zákazníkům.

Elektřina za velkoobchodní cenu

Jen u nás budete mít tu nejférovější cenu za elektřinu. Vždy vám vyfakturujeme elektřinu pouze za tolik, kolik stojí aktuálně na burze.

Chci jít k Syslovi

Nechte nám na vás kontakt a my se ozveme co nejdříve. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Napište nám info@syselenergie.cz

Nebo nám zavolejte +420 727 800 181

Jak to probíhá

Krok

Je třeba vlastnit rodinný dům s fotovoltaickou elektrárnou, nebo chtít nainstalovat fotovoltaickou elektrárnu.

1

Abychom za vás mohli vše vyřídit, svěříte nám svou plnou moc. Pak už se o vše postaráme.

2

Pro váš dům zajišťujeme optimální dodávky i výkup elektřiny.

3
 
Mám zájem

Ostatní
služby

Fotovoltaická
elektrárna

Monitoring
a servis FVE

Aktuální situace

Aktuální situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o naše služby. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových zákazníků. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

Děkujeme za pochopení.
Tým Sysel Energie a.s.

Zavřít