Naši partneři

Nejsme v tom sami. Našimi partnery jsou nejen velcí hráči na poli s čistou energií, ale i mnoho pomocných firem pro vaše ještě větší pohodlí.

Sysel Energie - Partneři
Solid Sun Partner

Fotovoltaická elektrárna

Stavíme elektrárny pro domácnosti, firmy, města i obce. Firma Solidsun se zabývá výstavbou úsporných a ekologických řešení nejen pro rodinné domy. Má dlouholeté zkušenosti a patří mezi top 3 firmy na českém trhu.

Více informací
Sun Monitoring Partner

Servis fotovoltaických elektráren

Zajišťuje kompletní servis a dohledové centrum 24/7 na vaši nainstalovanou fotovoltaickou elektrárnu. Jejím cílem je zajistit, aby vaše elektrárna byla neustále v provozu a vy jste tak nepřišli ani o kW vyrobené elektřiny.

Více informací
Ekocesta Partner

Skupina energetických firem

Skupina Ekocesta je váš partner na cestě za uhlíkovou neutralitou. Skládá se z několika velkých, navzájem se podporujících firem, které mají jedno společné. Každá členská firma se usilovně snaží zajistit lepší budoucnost pro nás a naše děti díky ekologickým řešením a elektřině za nejférovější ceny. 

Více informací
Solid Sun Partner

Energetické posudky a dotace

Specializují se zejména na rodinné domy s přesahem i na další objekty. Jejich práce je přímo navázána na dotační titul Nová zelená úsporám (NZÚ), kdy od založení společnosti (duben 2020) zprostředkovali dotaci pro více než 500 fotovoltaických elektráren na rodinných domech s celkovou dotací přes 70 mil. Kč.

Více informací

Chci jít k Syslovi

Nechte nám na Vás kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

info@syselenergie.cz Napište nám

+420 727 800 181Nebo nám zavolejte

Aktuální situace

Aktuální situace na trhu s energiemi skokově zvýšila zájem o naše služby. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, a proto jsme raději z kapacitních důvodů dočasně omezili příjem nových zákazníků. Sledujte prosím náš web nebo sociální sítě, kde najdete aktuální informace.

Děkujeme za pochopení.
Tým Sysel Energie a.s.

Zavřít