Naši partneři

Nejsme v tom sami. Našimi partnery jsou nejen velcí hráči na poli s čistou energií, ale i mnoho pomocných firem pro vaše ještě větší pohodlí.

Sysel Energie - Partneři
Solid Sun Partner

Fotovoltaická elektrárna

Stavíme elektrárny pro domácnosti, firmy, města i obce. Firma Solidsun se zabývá výstavbou úsporných a ekologických řešení nejen pro rodinné domy. Má dlouholeté zkušenosti a patří mezi top 3 firmy na českém trhu.

Více informací
Sun Monitoring Partner

Servis fotovoltaických elektráren

Zajišťuje kompletní servis a dohledové centrum 24/7 na vaši nainstalovanou fotovoltaickou elektrárnu. Jejím cílem je zajistit, aby vaše elektrárna byla neustále v provozu a vy jste tak nepřišli ani o kW vyrobené elektřiny.

Více informací
Ekocesta Partner

Skupina energetických firem

Skupina Ekocesta je váš partner na cestě za uhlíkovou neutralitou. Skládá se z několika velkých, navzájem se podporujících firem, které mají jedno společné. Každá členská firma se usilovně snaží zajistit lepší budoucnost pro nás a naše děti díky ekologickým řešením a elektřině za nejférovější ceny. 

Více informací
Solid Sun Partner

Energetické posudky a dotace

Specializují se zejména na rodinné domy s přesahem i na další objekty. Jejich práce je přímo navázána na dotační titul Nová zelená úsporám (NZÚ), kdy od založení společnosti (duben 2020) zprostředkovali dotaci pro více než 500 fotovoltaických elektráren na rodinných domech s celkovou dotací přes 70 mil. Kč.

Více informací
Energetické družstvo Partner

Energetické družstvo vlastníků FVE

Energetické družstvo vlastníků fotovoltaických elektráren je první komunita, která sdružuje všechny příznivce obnovitelné energie. Spojuje vlastníky domácích FVE, kterým nabízí komplexní řešení a péči o jejich potřeby tykající se elektrické energie.

Více informací
Asociace komunitní energetiky ČR Partner

Asociace komunitní energetiky ČR

Asociace komunitní energetiky ČR sdružuje všechny tvůrce komunitní energetiky. Jsme dobrovolné sdružení, jehož cílem je podporovat decentralizaci energetiky a vytváření energetických komunit napříč Českou republikou.

Více informací

Chci jít k Syslovi

Nechte nám na Vás kontakt a my se vám co nejdříve ozveme. Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

info@syselenergie.cz Napište nám

+420 727 800 181Nebo nám zavolejte

Informace k plánovanému zastropování cen energií

Informace k plánovanému zastropování cen energií

 

Vážení klienti,

z důvodu nového vládního opatření zastropování cen energií si vás dovolujeme informovat, že až do vydání finálního nařízení vlády a novely zákona se nemůžeme k situaci vyjadřovat. Je nutné vyčkat na nový prováděcí předpis a metodiku.

 

Vývoj situace neustále hlídáme, v případě nových skutečností vás budeme neprodleně informovat. S ohledem na výše uvedené jsme nyní nuceni pozastavit příjem nových zákazníků.

 

Děkujeme vám za pochopení

SolidSun EnergieZavřít